پروفیل UPVC | انواع برند های پروفیل UPVC

پروفیل به معنای یک مقطع ثابت با طول زیاد است. بیشتر در ساخت و ساز های عمرانی از آن برای ساخت وساز ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود وقتی می گوییم پروفیل UPVC منظورمان آن دسته از پروفیل هایی است که برای ساخت درب و پنجره UPVC در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کیفیت پروفیل ها در کیفیت پنجره دوجداره بسیار موثر است بنابراین در ادامه به بررسی انواع برند های پروفیل UPVC می پردازیم.

انواع مختلف پنجره دوجدار با عکس

پروفیل کاتیا

شرکت پروفیل کاتیا یکی از انواع شرکت های سازنده پروفیل در ایران است که اقدام به ساخت پروفیل مرغوب و باکیفیت می کند. این شرکت با در دست داشتن کادر مجرب و با بهره وری ا سیستم هز و مدرن اقدام به ساخت انواع پروفیل و عرضه آن به بازار کرده است. استفاده از مواد اولیه مرغوب یکی از شعار های کاتیا است.

پروفیل پراتیک

یکی درگر از شرکت های نام آشنا در این زمینه پروفیل پراتیک است. قیمت پروفیل پراتیک یکی از جمله مواردی است که هماره ذهن سازندگان در و پنجره دوجداره را به خود درگیر می کند. برای تهیه این پروفیل می توانید از طریق نماینگی پروفیل پرافیک در شهر های مختلف اقدام به خرید کنید.

پروفیل هامر

شاید شما نیز عبارت خرید و فروش پروفیل هامر را سرچ کرده باشید. اما شاید لازم باشد قبل از خرید این پروفیل درباره آن بیشتر بدانید. انواع پروفیل های عامر در ساخت پنجره های دوجداره در اقسا نقاط کشور کاربرد وسعی دارد. اگر بخواهیم به از جمله پروفیل های مقروتبه صرفه اشاره کنیم به شما پروفیل UPVC هامر را پیشنهاد می کنیم.

پروفیل سی فور

برند سی فور با تولید پروفیل های رنگی پنجره دوجداره در ارائه پنجره دوجداره مدرن به بازار می کوشد. این امر در خرید و فروش پروفیل ها در بازار بسیار موثر است در خانه های لوکس از آن ستفاده می شود. برای سفارش پروفیل سی فور با طرح ها و رنگ های مختلف می توانید از  طریق نمایندگی های پروفیل سی فور اقدام کنید.

پروفیل کیسان

شرکت پروفیل کیسان از سال ۱۳۹۰ اقدام به فروش انواع پروفیل های باکیفیت در زمینه فروش پروفیل های UPVC کرده است. تولیدکنندگان این پروفیل با ارائه خدمات ارزان قیمت برند خود را در کنار سایر برند های پروفیل قرار دادند. پروفیل های کیسان آرمان از نوع upvc تولید می شود و در ضخامت ۶۰ میلیمتر است که قابلیت لمینت شدن را نیز داراست.

پروفیل وین تک

وین تک یکی از نام آشنا ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع پرووفیل upvc و ساخت در و پنجره دوجداره است. وین تک در مدت کمی توانست صادر کننده پروفیل به اقسا نقاط جهان باشد و در ایران نیز طرفداران بسیاری پیدا کرد.

مزایای پنجره دوجداره برزگ در منزل

پروفیل کندو

پروفیل کندو با رعایت استاندارد های لازم در زمیه تولید پروفیل های upvc نام خود را بین مرغوب ترین پروفیل های ایرانی قرار داد. این شرکت با ارئه تضمین و بیمه نامه، خیال مشتریان خود را از کیفیت کار راحت می کند.

مبنا upvc با استفاده از مرغوب ترین پروفیل هایاقدام به ساخت درب و پنجره دوجداره درانواع مختلف کرده است. تیم مبنا با رعایت استاندارد های لازم و بدون ایجاد خرابی در منزل شما اقدام به تعویض پنجره های قدیمی می کند.


برای کسب اطلاعات بیشنر در این زمینه با ما در تماس باشید:

۰۲۶۳۶۶۴۳۴۳۶

۰۹۱۲۱۶۴۲۰۱۵

۰۹۳۵۱۶۴۶۷۵۷

۰۹۱۲۱۱۹۴۸۶۲


پانوشت: پروفیل کاتیا, پروفیل پراتیک, پروفیل هامر, پروفیل سی فور, پروفیل کیسان, پروفیل کندو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =