پنجره دوجداره بزرگ | قیمت پنجره دوجداره بزرگ

بی شک پنجره مهم ترین عاملی است که در نورگیری خانه ها موثر است. در معماری ساختمان های امروزی و خانه های نوساز از پنجره های بزرگ برای زیبایی و تامین نور مورد نیاز خانه ها استفاده می شود. استفاده از پنجره های دوجداره بزرگ در زیبایی داخلی ساختمان ها نیز تاثیر به سزایی داشته است. تنوع این محصول به دلیل نیاز بازار بالا رفته و همواره مورد توجه روز افزون قرار گرفنه است. یکی از مهم ترین عواملی که در پنجره های دوجداره اهمیت دارد پروفیل آن است. استفاده از پروفیل بی کیفیت مخصوصا در پنجره های دوجداره که در ابعاد بزرگتر ساخته می شوند باعث هدر رفت انرژی نتیجه معکوس می شود.

قیمت پنجره دوجداره ارزان چقدر است؟

پنجره دوجداره بزرگ

پنجره دوجداره بزرگ دارای انواع مختلفی است که بسته به محل نصب خریداری و نصب می شود و یا بری ساخت سفارش داده می شود. در پنجره های دوجداره بزرگ استحکام بسیار مهم است. مشکلی که در پنجره های UPVC وجود دارد و قابل حل است این است که با مرور زمان و یا در صورت استفاده نشدن به پروفیل و یراق آلات آن آسیب وارد شود و این امر از عمر پنجره ها می کاهد. به همین دلیل در ساخت اینگونه پنجره ها از پروفیل های مقاوم تر و پهن استفاده می شود. استفاده از پروفیل های سری ۷۰ باعث حل این مشکل شده و استفاده از پنجره بزرگ ویلایی و خریدو فروش ان را افزایش داده است. کاربرد های پنجره دوجداره قیمت آن را نسبت به پنجره های قدیمی تا حدود زیادی توجیه کرده است.

نمایندگی های در و پنجره دوجداره در کرج

قیمت پنجره دوجداره بزرگ

معمولا برای ساخت پنجره های دوجداره در ابعاد بزرگتر از پروفیل های باکیفیت ویستابست، هافمن و وین تک استفاه می شود. استفاده از پروفیل پهن و مقاوم و همچنین ابعاد آن ها در قیمت تمام شده پنجره تاثیرگذار است. در ساخت پنجره سه جداره بزرگ هم تمام این عامل صدق می کند برخلاف تصور عموم در آن از پروفیل های یکسان استفاده شده. از پروفروش ترین پنجره دوجداره می توان به پنجره دوجداره آلمینیومی اشاره کرد. قیمت دقیق پنجره های UPVC تنها با دانستن دقیق ابعاد پنجره به دست میاید. عواملی نظیر عرض پروفیل یا سری آن، نوع پروفیل، طرح پنجره و یراق آلات مصرفی نیز همانطور که در بال به آن اشاره شد از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت پنجره دوجداره بزرگ محسوب می شود.

عکس پنجره دوجداره بزرگ

 

با این که رنگ سفید پروفیل های UPVC رنگ اصلی این پنجره ها به شمار میاید اما امروزه پنجره روکش های لمینیت طرح دار با رنگ های بسیار زیبا و در رنگ ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارند. وجود روکش بر روی این پروفیل ها علاوه بر زیبایی مقاوت آن را نیز افزایش می دهد. این روکش های میکرونی در برابر باران های اسیدی اکسید نمی شوند و دوم آن ها بالا می رود. بنابراین علاوه بر زیبایی ظاهری، صرف هزینه برای روکش های لمینت دار عمر پنجره رانیز افزایش می دهد.

در چه خانه هایی میتوان پتجره دوجداره بزرگ استفاده کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت برای نصب آن باید فضای لازم و کافی وجود داشته باشد. چیزی که در خصوص تعویض پنجره لازم است بدانید این است که پنجره های یک جداره قدیمی با پنجره ها دوجداره به راحتی و بدون تخریب قابل تعویض هستند. اگر می خواهید پنجره های قدیمی خود را عوض کنید، پس به یکی از کارشناس مبنا UPVC برای مشاوره نصب پنجره دوجداره احتیاج دارید.

پانوشت: قیمت پنجره روکش های لمینیت طرح بزرگ , انواع پنجره دوجداره ویلایی , پنجره سه جداره بزرگ , پنجره دوجداره باضمانتنصب پنجره دوجداره بزرگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =